Estonian Art

Estonian Art on ingliskeelne kunstiajakiri, mida annab alates 1997. aastast välja Eesti Instituut. Väljaanne sisaldab artikleid Eesti kunstist, arhitektuurist, disainist ja kunstiajaloost.

Ajakirja toimetaja on Stacey Koosel.

Toimetuse kolleegium: Marten Esko (Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum), Katrin Maiste (Eesti Instituut), Elin Kard (Eesti Kunstnike Liit), Kadri Laas (Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus), Kadi Polli (Kumu), Triin Ojari (Arhitektuurimuuseum), Elnara Taidre, Taaniel Raudsepp (Tallinna Kunstihoone).

Ajakirja levitatakse rahvusvaheliste kunstiinstitutsioonide vahendusel ja Eesti välisesindustes enam kui 20 riigis, Eestis on väljaanne saadaval kunstiasutustes ja Eesti Instituudi Tallinna-büroos (Suur-Karja 14).

Koduleht: http://www.estonianart.ee
Digitaalne arhiiv: 1997–2007

Estonian Literary Magazine

Estonian Literary Magazine on ingliskeelne kirjandusajakiri, mida annab alates 1995. aastast igal kevadel ja sügisel välja Eesti Instituut. Väljaanne tutvustab huvipakkuvaid Eesti kirjanikke ja luuletajaid, uusi raamatuid, erinevaid žanre ja teemasid.

Ajakirja toimetaja on Berit Kaschan.

Toimetuse kolleegium: Tiit Aleksejev (Eesti Kirjanike Liit), Peeter Helme (Eesti Kirjanike Liit), Ilvi Liive (Eesti Kirjanduse Teabekeskus), Piret Viires (Tallinna Ülikool)

Ajakirja levitatakse rahvusvahelistel kirjandusmessidel ja Eesti välisesindustes, Eestis on väljaanne saadaval suuremates raamatukogudes ja Eesti Instituudi Tallinna-büroos (Suur-Karja 14).

Digitaalne arhiiv: http://elm.einst.ee