Madetoja saal
Leevi Madetojan katu 1–3, Oulu

16.03.2019 19:00

“Samuelin Poloneesi” on Soome Rahvamuusika Liidu aasta suurim üritus, mida korraldatakse igal aastal erinevas Soome linnas. 2019. aasta märtsi keskpaigas maandub “Samuelin Poloneesi” põhjapoolsema Soome metropolis Oulus, pakkudes publikule nii põnevat kodumaist pärimusmuusikat kui ka rahvusvahelisi külalisi. Üks festivali peaesinejatest on Eesti superbänd Trad.Attack!

Jalmar Vabarna, Sandra Vabarna ja Tõnu Tubli astuvad 16. märtsi õhtul üles ühiskontserdil koos Soome suupillimuusika uuendaja Svängiga. Kontserti toetab Eesti Instituut Soomes.

Eesti Instituudi Soome esindus teeb sel aastal tihedat koostööd mitme erineva festivaliga. “Mis võiks olla parem kultuuripromo kui see, et olulistel Soome festivalidel on tippesinejateks oodatud külalised Eestist? Mul on väga hea meel, et saame aidata kaasa säravate artistide esinemistele Soomes,” sõnas esinduse juht Sanna Immanen.

Kuna Soome on suur, on hea uudis ka see, et Trad.Attack! teeb enne Oulusse jõudmist kaks peatust ja esineb neljapäeval, 14. märtsil Tamperes ja 15. märtsil Helsingis koos Soome ansambliga Okra Playground: http://www.meteli.net/tapahtumahaku?q=trad+attack

Kontakt:
Eesti Instituut Soomes
Suvilahti, Sörnäisten rantatie 22
00540 Helsingi, Soome
+358 9 669 805, +358 40 515 0085
helsinki@estinst.ee
http://www.viro-instituutti.fi