28.09.–1.10.2017
Göteborgi messihall
Mässans gata 10, Göteborg, Rootsi

Indrek Koff kõneleb Göteborgis lastekirjanduse, kunsti ja muusika seostest.

Põhja-Euroopa suurimal, Göteborgi raamatumessil esindab Eestit sel korral kirjanik ja tõlkija Indrek Koff. Indrek Koff on messilaval neljapäeval, 28. septembril koos poola kirjaniku Piotr Socha ja Cristina Andonega Rumeeniast, kes arutlevad lastekirjanduse, kunsti ja muusika seoste üle ning sellest, kuidas arendada laste fantaasiat ja loomingulisust.

Reedel, 29. septembril vestleb Indrek Koff Ühenduse Euroopa Liidu Kultuuriinstituudid Stockholmis (EUNIC Stockholm) messiboksi laval poola ja rumeenia kirjanikega teemal, kuidas võita noorte tähelepanu ning milline on kirjaniku roll loo ja sõnumi edastajana.

Messil tutvustatakse eesti kirjandust erinevate ajakirjade ja materjalidega, sel korral on suurem rõhk lastekirjandusel, mida tutvustab Eesti Lastekirjanduse Keskus.

Lisaks messiesinemistele kohtub Indrek Koff Göteborgi Eesti majas piirkonnas elavate eesti lastega, kes õpivad eesti keelt kohalikus keeleklubis Kaja Jakobseni juhendamisel.

Göteborgi raamatumess toimub 28.09.–1.10.2017.

Rohkem infot leiab siit: https://bokmassan.se/.

Eesti kirjaniku esinemine kuulub Ühenduse Euroopa Liidu Kultuuriinstituudid Stockholmis (EUNIC Stockholm) programmi. Kirjaniku visiit saab teoks Eesti Suursaatkonna Stockholmis, Eesti Instituudi, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Eesti Kultuurkapitali kaasabil.

Lisainfo:

Eesti Instituut
+372 631 4355
estinst@estinst.ee
www.estinst.ee