essay ekonomi kreatif essay on violent video games affect citizens negatively essay on terrorism in easy language plot line creative writing literature review on antibiotics resistance master thesis reference latex what is the best way to write a research paper morgan state essay

Hirvepark ja Ungari Instituut
Piiskopi 2, Tallinn

11.02.2018 15:00

Kui ilm lubab, alustatakse Hirvepargis kelgutamisega juba kell 15, kohtumispaik on Johan Pitka mälestusmärgi juures. Kelgud kaasa!

Kell 16 jätkub sündmus Ungari Instituudis (Piiskopi 2) soome-ugri rahvaste vastlapäevakommete tutvustamisega ning sel korral keskendutakse eestlastele.

Lastel on võimalik valmistada vastlavurri, maske, õlenukku. Tuleb tants ja trall, saab süüa ja juua, mõnusalt juttu ajada. Kostüümides tulijaid ootavad auhinnad!

Muusika eest kannavad hoolt TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased Karolin Übner ja Katariina Tirmaste. Pakutakse hernesuppi ja vastlakukleid. Korraldajad oleks omaosaluse eest tänulikud!

Osalemissoovist palutakse teatada hiljemalt 8. veebruariks meiliaadressil unginst@unginst.org.ee või telefonil +372 644 0817.

Üritust toetas Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK). Suur tänu!