Helsingi Musiikkitalo klubi
Kansalaistori 2G
Helsingi, Soome
25.10.2017 kl 19.30

Populaarse kontserdisarja „Virolainen musiikki soi” sügishooaja avab omapärase hääle ja jõulise muusikalise kõlapildiga laulja Siiri Sisask.

Siiri Sisask on aastakümneid laval püsinud ning ajas pidevalt muutuv ja arenev muusik. Tema hääle huvitavad kõlavärvid ja omapärane helikeel on teinud temast ühe põnevama ning armastatuma naisartisti Eesti muusikamaastikul. Seni on tal ilmunud 11 muusikalist helikogumikku ja ta on andnud arvukalt kontserte paljudes paikades üle maailma.

„Siiri Sisask is a unique, powerful and spellbinding performer and this was an hour of being lost in the deepest and most mystical forest of sound and spectral shapeshifting emotional skree.” John Robb, Louder Than War

Helsingi Musiikkitalo kontsert toob publikuni Siiri Sisaski uuema loomingu. Kuna kontsert toimub hingedeajale läheneval perioodil, siis ka kontserdi laulude valik väljendab suuresti hingedeaja meelolusid. Seekordses kavas tulevad kuulamisele laulud Ernst Enno, Juhan Liivi, Uku Masingu ja laulja enda loodud tekstidele.

Eesti Instituut tänab sündmuse partnereid ja korraldajaid:
Eesti Vabariigi Suursaatkond Helsingis, Tuglase Selts, Soome Eesti-Seltside Liit ja Viljandi Sõprade Selts.

Kontakt:
Eesti Instituut Soomes
Suvilahti, Sörnäisten rantatie 22
00540 Helsingi, Soome
+358 9 669 805, +358 5 0438 5331
helsinki@estinst.ee
www.viro-instituutti.fi

Vaata ka:
http://www.siirisisask.com
https://www.facebook.com/SiiriSisaskOfficial