Liina on paberite järgi küll toidutehnoloog, kuid just vabatahtlik töö on see, mis pikemat aega tema hinge köitnud. Aasta tagasi otsustas ta täita oma pikaaegse unistuse minna pikemaks ajaks välismaale vabatahtlikuks. Nii sattus ta sügisel Islandile, kus viiekuulise vabatahtliku teenistuse vältel juhatas ta rahvusvaheliseid laagreid ja haris noori üle kogu maailma keskkonnateemadel. Vabatahtlikku tööd on tegelikult Liina teinud mitmel pool varemgi – osalenud erinevate tudengiorganisatsioonide töös ja abiks olnud erinevatel suurüritustel (nt Ironman Tallinn, STARTUp Day, Hiiu Folk, TedxTTÜ jne). Vabal ajal võib Liina leida kas tantsusaalist, puhkpilliorkestrist löökpille mängimas või hoopiski triatloniks treenimas.

Eesti Instituudis on Liina uueks väljakutseks Kultuurisammu projekti vabatahtlike leidmine, motiveerimine ja nende töö koordineerimine.

 

TULE MEILE VABATAHTLIKUKS!

Eesti Instituut pakub suurepärast võimalust praktiseerida inglise ja vene keelt, avastada põnevaid kohti üle Eestimaa ja leida hulgaliselt uusi tutvusi!

Kui tahate aidata programmis osalejaid nende kultuurisammudel ja olete valmis kaasa lööma ürituste läbiviimisel, siis võtke ühendust Eesti Instituudiga.

Oma soovist vabatahtlikuna kaasa lüüa palume anda teada meiliaadressil liina.sala@estinst.ee või täita registreerimisvorm.