Eesti Instituut kutsub kõiki kultuurigurmaane “Keelegurmeele”, mis toimub üleilmse eesti keele nädala raames 23. septembril Gloria restoranis.

Publiku ette astub luuletaja Doris Kareva, lugedes oma tekste inglise keeles, võib-olla sekka mõni keelemängulisem ka eesti keeles, ning jutustab vabas vormis eesti luulest, keelest, ajaloost ja muust. Vahele esitab muusikat viiuliansambel “Võlukeeled”. “Keelegurmee” uksed avatakse restoranis Gloria 23. septembril kell 17:30. Luule- ja muusikakava algab kell 18:00 ja kestab ligikaudu tund aega. Pärast seda on aega vestluseks, küsimusteks ja tutvumiseks.

Eesti Instituut plaanib ellu kutsuda kohtumistesarja inglise keelt kõnelevatele välismaalastele Eestis, mille raames regulaarselt, ca korra kuus tutvustatakse publikule mõnd olulist eesti kultuuriinimest eri valdkondadest, kes saaks oma isikut, kultuurikogemust ning valdkonda inglise keeles avada ning omakorda saada osa võõrkeelsete kodanike kultuurikogemusest Eestis. “Keelegurmee” on Eesti Instituudi kohtumistesarja avaüritus.

Üritus Facebookis

NB! Palun registreeri sündmusele selle vormi kaudu enne 21. septembrit 2020.