Kultuur.info annab ülevaate 2017. a Eesti festivalidest.

Eesti Instituudi kultuur.info portaal on kokku kogunud 2017. aastal Eesti eri paigus toimuvate festivalide jt suursündmuste info.

Kalender toob kultuurihuvilisteni ligi 200 suuremat sündmust, pakkudes valikut nii muusika, teatri, tantsu, filmi, kirjanduse, kunsti, pärimuskultuuri kui ka varia valdkonnast.

2017. a festivalimaastiku ülevaade on koostatud kahes keeles – eesti (http://kultuur.info/blogi/blog/festivalide-kalender-2017/) ja inglise (http://kultuur.info/blogi/en/2017/01/03/festivals-in-estonia-2017/). Andmed on avaldatud seisuga 2. jaanuar 2017.

Põhjalikuma info saamiseks tasub sirvida kultuur.info veebikalendrit, kust leiab festivalide tutvustused, pildigaleriid, veebiviited, kontaktid jne.

Kultuur.info tänab kõiki kultuurikorraldajaid ja infosaatjaid, kes on andnud panuse veebipõhise festivaliülevaate valmimisse.

Kultuur.info kalendrisse on jätkuvalt oodatud nii suuremate kui väiksemate sündmuste info üle Eesti. Kes soovib oma festivalimuljeid teiste kultuurihuvilistega jagada, siis kaastööd on kultuuriblogisse alati teretulnud.

Kultuur.info kanalites on kajastus kõigile tasuta.

Head uut kultuuriaastat!

Lisainfo:

Kadi Eslon
kultuur.info toimetaja
kadi.eslon@estinst.ee

Kontakt

kultuur.info toimetus, Eesti Instituut
kultuur.info@estinst.ee
Suur-Karja 14, 10140 Tallinn
(+372) 631 4355

Vaata ka: