edinburgh university essay marking scheme aliens ate my homework book define the term cover letter what is an evaluation essay topics essay mahatma gandhi in english essay of why education is important evaluate homework and practice module 6 lesson 3 answers

Alates 1. juulist toimetab Maria-Lee Liivak Eesti Instituudis kultuurisündmuste infot ja kajastusi, aidates sealjuures leida uusi lahendusi kultuuriteabe edastamiseks nii Eestis kui ka välismaal.

Maria-Lee on lõpetanud EMTA Lavakunstikooli XXIII lennu dramaturgisuunal aastal 2008, tegutsenud dramaturgina Tallinna Linnateatris ja vabakutselisena, teinud muuhulgas kultuurisaateid raadios ja teles ning avaldanud kaks luulekogu. 2016. aastal omandas ta trükitehnoloogia kutse Tallinna Polütehnikumis, misjärel töötas trükikodades kujundaja ja trükiettevalmistajana. Esmapilgul erinevaid huvisid, kogemusi ja teadmisi ühendab Maria-Lee jaoks eelkõige kultuuri- ja sotsioloogiahuvi – tahe sügavamalt mõista, miks inimesed, organisatsioonid ja ühiskond toimivad nii, nagu see erinevates aegades kujuneb.

Maria-Lee Liivaku kontakt:  maria.liivak@estinst.ee