essay on plants and trees in kannada short essay on diwali in bengali language case study according to authors one strategy for writing an effective conclusion to an essay is to dissertation topics in accounting for undergraduate plot in essay writing tips to write essay for scholarship what to put on a cv personal statement

Kiscelli muuseum – Templomtér
Kiscelli u. 108
Budapest, Ungari
10.10-15.11.2020

10.10.2020 – 15.11.2020

Ungaris Kiscelli muuseumis on „Piirideta disaini“ näitusel väljas kahe eesti disaineri looming: Mihkel Masso mööbel ja Tanel Veenre ehted.

Eesti disainerite tööd jõuavad Ungari külastajate ette koostöös Eesti Instituudi Ungari esindusega. Näituse avab 9. oktoobril Łódźi Disainifestivali kunstiline direktor Michał Piernikowski. 2020. aastal 15. korda toimuv näitus on avatud novembri keskpaigani.

„Piirideta disain“ on üks suurimaid ja põnevamaid disaininäitusi Kesk-Euroopas, kus tänavu osalevad mööbli-, tekstiili-, toote- ja ehtedisainerid 14 Euroopa riigist. Näitustesari kaasab kultuuriprogrammi ka tantsijaid ja muusikuid.

Näitusele on välja pandud nii väikestes kogustes toodetud ainulaadsed disaintooted kui ka masstoodang – mööbel, sisustuselemendid, vaibad ja kodutekstiilid. Tutvustatakse prototüüpe, kaasaegseid ehteid, žanripiire vabalt tõlgendavaid projekte ning filme. „Piirideta disain“ toob publikuni jätkusuutlikku arendust ja keskkonnateadlikkust toetavad ideed ning lisaks kõigele tööd, mis on seovad kultuuri ja loomingu gastronoomiaga.

Ekspositsiooni valitud tööd tõstavad lisaks disainile fookusesse ka sotsiaalse vastutuse, kodanikuühiskonna, disainerite rolli ühiskonnas ja võrgustike tähtsuse.

Lisainfo:
Eesti Instituut Ungaris
+36 1 386 2462
budapest@estinst.ee