internal auditor cover letter sample tips for starting an essay introduction creative writing jobs buckinghamshire spelling homework games online curriculum vitae europeo odt supply chain analyst internship cover letter essay writing contest 2019 philippines

01.01.2020

Heidy töö Eesti Instituudis hõlmab tihedat suhtlust väliseesti kogukondadega. Selleks on varasemast olemas väga positiivne lähtekoht – Ta on elanud 10 aastat oma varasemast elust Kanadas.

Heidy kogemustepagasisse kuulub ka mitmete mahukate projektide arendamine ja juhtimine nii hariduse-, kultuuri- kui ka loomemajanduse valdkonnas. Muu hulgas on korraldanud Heidy aastate jooksul Eestis Kanada riigi toetusel mitmeid keelekümblusprojekte eesti keele kui teise keele õpetajatele ning üliõpilastele. Ta on töötanud ka paljude arendusprojektide ja meeskondade vedajana Eesti Kunstiakadeemias, EBSi Juhtimiskoolituskeskuses ning Pille Lille Muusikute fondis (PLMF).

Heidy on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia bakalaureuseõppe ning Tartu ja Tampere Ülikooli rahvusvaheliste suhete ja poliitikateaduse magistriõppe. Ta on täiendanud ennast Kanadas, Soomes, Prantsusmaal, Taanis, Šveitsis ja mujal.

Oma armastatud hobitegevuse raames noorte talentide kontsertide korraldajana on ta viinud lapsi esinema mitmetele väliseesti kultuuripäevadele USAsse, Kanadasse ja Austraaliasse.