Eesti Instituut kutsub ühe nädala jooksul, 21.-27. septembril 2020, kogu maailma eesti keelt õppima ja õpetama. Sellel aastal on eesti keele nädala keskmes toit ja sellega seonduv sõnavara. Head eesti keele isu!

Seitse soovitust keelenädalal KeelEST osalemiseks 

1) Leia sõbrad ja tuttavad Eesti-huvilised, keda kutsuda eesti keelt õppima veebis ja e-kursusel või õpeta neid ise. Abiks on ka see, kui aitad jagada infot oma seltsis, elukohariigis ja üle maailma.

2) Suuna keelehuvilised keelenädala KeelEST kodulehele.
‘Õpin eesti keelt’ rubriigis leiate sõnamängu algajatele, aga ka e-kursuseid edasijõudnutele
Maailmakaardile saab iga õppija märkida riigi, kust ta on pärit või kus ta eesti keelt õpib.

3) Facebooki kasutajatel palume end märkida osalejaks keelenädala ürituselÜrituse arutelus ootame postitusi sellest, kes, millal, kellega või kuidas eesti keelt õpib-õpetab, samuti oleks vahva märkida seal oma asukoht.

4) Tee pilt või video eesti keele õppimisest, postita see oma Instagrami kontole, märgi @keelest2020 ja lisa ka teemaviited #keelest2020 ning #eestiinstituut

5) Kui Sul on mõni perekonnaliige, sõber või tuttav, kes õpib eesti keelt, siis leidke mõni eestikeelne retsept, mida üheskoos katsetada. Kindlasti tee protsessist ka jäädvustusi, jaga neid oma sotsiaalmeedia ja märgi ära ka meid (Instagramis @keelest2020, facebookis Keelest). Parimad postitused saavad meilt ka auhinna!

6) Leia Keelenädala kalendrist omale huvipakkuv üritus kus osaleda. Valikus on keelegurmee, keelerulett, keelekohvikud ja palju muud põnevat.

7) Kui oskad hästi mõnd võõrkeelt, siis palun jaga infot ka selles keeles. Võid luua sotsiaalmeediakanalis eraldi sündmuse, grupi või arutelu neile, kellega koos keelenädalal keelt õppida.

Kui soovid lisada oma sündmusele keelenädala KeeleEST logo, siis logofailid leiad siit.

Illustreerival fotol on lõpus õppematerjal eesti keele nädalaks – keelepostkaardid, mille autoriks on kunstnik Marko Mäetamm.

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/data01/virt63523/domeenid/www.estinst.ee/htdocs/wp-content/themes/eesti-instituut/templates/flexible-layout.php</b> on line <b>63</b><br />

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data01/virt63523/domeenid/www.estinst.ee/htdocs/wp-content/themes/eesti-instituut/templates/flexible-layout.php on line 64