traffic signs literature review african centered critical thinking best teacher cover letter ever section 21 cover letter phd research proposal example cambridge written business plan rubric research paper topics on ultrasound personal statement examples odp

2017. aasta on toonud kaasa muudatusi Eesti Instituudi kollektiivis: alates jaanuarist täidab tegevjuhi kohuseid Katrin Maiste, kes on üle kümne aasta töötanud instituudis välisõppe juhina ja alates 2012. aastast osalenud instituudi juhatuse töös.

Katrin Maiste on lõpetanud Tartu Ülikooli skandinavistika eriala, ta on varem töötanud Tallinna Ülikoolis ja Taani Kultuuri Instituudis taani keele õpetajana.

Rahvuskaaslaste haridusteemasid koordineerinud Kerttu Jõgi siirdus lapsehoolduspuhkusele ning alates 25. jaanuarist on instituudis välisõppe juht Raina Ventsli.

Eesti Instituudi Soome esinduse uus juht on Sanna-Leena Immanen, kes lisaks teistele tööülesannetele paneb kokku eesti kirjanduse soomekeelset antoloogiasarja “Nippernaati”, mis jõuab tänavu kolmanda numbrini. Sanna-Leena Immaneni kõrval töötab projektijuhina Ramona Lepik.

Eesti Instituudi Ungari esinduses töötab veebruarist projektijuhina Berit Puidet, esindust tüürib Mόni Segesdi.

Kontakt

Eesti Instituut Tallinnas
estinst@estinst.ee
Suur-Karja 14, Tallinn 10140, Eesti
(+372) 631 4355
https://estinst.ee/