Eesti Instituudi tasuta koolitusprogrammi „Kultuurisamm“ sügishooaja registreerumine on avatud 10. – 17. septembrini aadressil www.kultuurisamm.ee. Programm koosneb loengutest, aruteludest, õppekäikudest, töötubadest ja külastustest, mis tutvustavad Tallinna ja Harjumaa võõrkeelsele elanikkonnale Eesti kultuuri, ajalugu, loodust, igapäevaelu jpm.

 

“Kultuurisammu” programmis on õppekäigud, loengud ja arutelud, töötoad ning väljasõidud. Programm on osalejatele tasuta ja koolituse maht on kokku 25 akadeemilist tundi. Kultuurisammu sügishooaeg kestab 22. septembrist kuni detsembri alguseni ja iga osaleja saab vastavalt enda huvidele, võimalustele ja ajakavale vabalt valida üritused, kus osaleda. Koolitusüritused toimuvad inglise ja vene keeles grupitegevustena õhtuti ja nädalavahetustel. Lisateave ja ajakava saadetakse kõigile registreerunutele.

Tasuta Kulturisammu programmi saadavad registreerida kõik uued osalejatele, kelle emakeel ei ole eesti keel ja kes on vähemalt 16-aastased. Osalejad,  kes on programmi lõpetanud ja soovivad jätkata, saavad seda teha tasulistel kohtadel.

Eesti Instituut alustas “Kultuurisammu” programmiga 2018. aasta sügisel. Sellest ajast peale on programmiga liitunud üle tuhande inimese.

Programmi rahastab Integratsiooni Sihtasutus.

 

Lisateave ja registreerumine: https://kultuurisamm.ee/et/

Küsimuste korral: martha.kapsta@einst.ee

“Kultuurisamm” ja Covid-19: Eesti Instituut järgib Terviseameti ja valitsuse juhiseid. Rangemate piirangute korral kohandab Eesti Instituut programmi vastavalt reeglitele. Koolitusüritustel ei tohi osaleda osalejad, kellel on haigusnähud, kes ei tunne end hästi või kellel on eneseisolatsiooni kohustus.