cover letter for aerospace technician do you have to write a thesis for dental school short essay on rainy season for class 2 in hindi cover letter nursing teaching position cover letter procurement sample how you'll spend your time essay

Budapesti Muusikakeskus
Džässiklubi Opus
Mátyás utca 8, Budapest

20.03.2018 20:00

Ungaris toimuva Eesti nädala programmis on mitmel aastal järjestikku olnud ka mõni džässkontsert mainekas Budapesti Džässiklubis Opus. Juubeliaastal saab Ungari publik taaskohtuda Eesti džässi suursaadikuks nimetatud Kadri Voorandiga.

Särav ja erilise palega laulja Kadri Voorand ei vaja pikemat tutvustamist. Ta kuulub Eesti džässiellu põnevaid uusi varjundeid toonud muusikute hulka, kes on ennast tõestanud mitmes koosseisus ning esindanud Eestit mainekatel džässilavadel üle Euroopa. Tema saatja Mihkel Mälgand on üks muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Koos moodustavad nad duo, kes mängib põhiliselt originaalloomingut klaverile, bassile ja häälele, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid. Lüürikana on kasutusel nii eesti luule kui ka omaloodud originaaltekstid. Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand on eelnevalt koos musitseerinud Kadri Voorand Groupis, mis on andnud kontserte nii Eestis kui välismaal.

Kadri Voorand astus koos oma trioga esimest korda Opuse lavale 2014. a sügisel ning pälvis juba toona sooja vastuvõtu. Teist korda laulis ta samas kontserdipaigas kaks aastat hiljem Verbariumi liikmena. Pole kahtlustki, et ka kolmandat korda võidab lauljanna publiku südamed.

Kontakt:

Eesti Instituut Ungaris
Falk Miksa u. 22 fe. 2
1055 Budapest, Ungari
+36 1 386 2462
budapest@estinst.ee
http://www.esztorszag.hu

$image['alt']