how to write an introductory thesis paragraph essay on pet bird dissertation writing slideshare financial analysis thesis topics narrative essay about a personal experience dissertation examples research methods

04.05.2021 – 07.06.2021

MTÜ Eesti Instituut otsib Eesti kultuuri koordineerijat Rootsis.

 

Pakume Sulle huvitavat tööd Eesti kultuuri tutvustamisel Rootsis, väljakutseid algatada uusi projekte ning edendada Eesti-Rootsi kultuurialast koostööd.

Peamised tööülesanded:

Eesti kultuurisündmuste koordineerimine ja kultuuriteabe edastamine Rootsis. Osalemine EUNIC (European Union National Institutes for Culture) jt rahvusvaheliste võrgustike töös. Kultuuriprojektide algatamine, neile rahastuse ja koostööpartnerite leidmine ning kommunikatsioon.

 Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • kõrgharidus
  • väga hea eesti, rootsi ja inglise keele oskus
  • Eesti ja Rootsi kultuurivaldkonna väga hea tundmine, töö planeerimise oskus, iseseisvus, algatusvõime, hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, kohusetundlikkus ning koostöövalmidus
  • kasuks tuleb kogemus rahvusvaheliste kultuuriprojektidega.

Töökohale kandideerimiseks saada eestikeelne elulookirjeldus (CV) ja kaaskiri teemal „Eesti kultuurisündmus Rootsis aastal 2022“ koos palgasooviga Eesti Instituuti e-posti aadressil: personal@estinst.ee.

Kandideerimise tähtaeg on 7. juuni 2021

Kultuuriesindaja töökoht on Eesti saatkonnas Stockholmis, vajalik on ka kaugtöö tegemise võimalus. Eesti Instituut sõlmib valituks osutunud kandidaadiga töölepingu tähtajaga 31. detsember 2022.

Tööle asumise eeldatav aeg: september 2021.

Töökoha asukoht: Eesti Suursaatkond Stockholmis, Tyrgatan 3/3a, 11427, Stockholm, Rootsi.

Eesti Instituut ei vahenda elamise ja töötamise registreerimisega seotud tegevusi ega kata elamisega seotud kulusid. Eesti kultuuritegevuste koordineerija ametikoht luuakse koostöös Kultuuriministeeriumi ja Eesti Suursaatkonnaga Stockholmis.

Lisaküsimustele vastab Eesti Instituudi tegevjuht Katrin Maiste, katrin.maiste@estinst.ee