how to write timetable in research proposal list and explain the five characteristics of a business plan curriculum vitae da compilare semplice con foto narrative essay on bank robbery essay on public smoking should be banned

18.03.2021

Alates 17. märtsist asus Eesti Instituudis tööle välissuhete koordineerijana Karin Pastak. Karin on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse magistriõppe ning on varem töötanud Kumu Kunstimuuseumi näituseprojektide koordinaatorina. Tema kogemuste pagasisse kuulub mitu suurt rahvusvahelist ning Eesti-sisest näituseprojekti, millest olulisemad olid:  “Piiride poeetika” – EV100 näitus Tretjakovi galeriis, Moskvas, “Eneseloomine” – Soome-baltisaksa-Eesti naiskunstnike näitus, “Tühjus ja ruum” – Leonhard Lapini isikunäitus. Karinil on täiendav töökogemus digiagentuurist, kus ta planeeris ja haldas disainitiimi igapäevast tööd projektijuhina.

Välissuhete koordineerija peamised tööülesanded Eesti Instituudis on aidata vahendada Eesti kultuuri välismaale koos partnerorganisatsioonidega, rahvusvahelise tegevuse ja koostööprojektide algatamine, EUNIC Tallinna töö koordineerimine ning Eesti välisesinduste kultuurialane nõustamine.

Eesti Instituudi välissuhete koordineerija ametikoht on loodud koostöös Kultuuriministeeriumi ja Välisministeeriumiga.

Kontakt: karin.pastak@estinst.ee